Yenimahalle

YENİMAHALLE BEYAZ EŞYA SERVİSİ

TAMİR VE BAKIM SERVİSİ

22Bütün beyaz eşyalar ve diğer elektronik aletler zaman içinde çeşitli nedenler ile arızalanmakta veya bakıma ihtiyaç duymaktadır. Bu anlam da verilecek bakım, onarım ve tamir hizmetinin uzman kişiler tarafından yapılması makine ve cihazın ömrünü uzatacağı gibi kalite ve kapasitesini de arttıracaktır.

Bu anlam da Yenimahalle beyaz eşya servisi olarak tüm beyaz eşya cihazların da uzman ekip arkadaşlarımız, profesyonel ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız, ondan çok tam techizat ve donanım ile kaplı ekip ve servis aracımız ile Yeni Mahalle bölgesinde ki tüm müşterilerimizin beyaz eşya arıza, bakım ve onarım ihtiyaçlarına çözün odaklı hizmetler sunmaktayız.

Buzdolabında yaşanan tüp sorunundan, çamaşır makinesi rezidans kireçlenmesine, aspiratör kablolarının zamanla işlevini yitirmesine kadar her türlü beyaz eşya arıza ve bakımında Yenimahalle beyaz eşya servisi olarak hizmet vermekteyiz.

Markası ve modeli ne olur ise olsun geniş yedek parça ağımız ile bozulan veya değişmesi gereken beyaz eşya cihazların tamir ve parça değişimlerinin yanı sıra, bakım hizmetinde de alanında sertifikalı ve deneyime sahip çalışma arkadaşlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir