Vestel Servisi

Vestel Servisi

Vestel Servisi olarak siz değerli müşterilerimize Beyaz Eşya konusun da teknik destek hizmeti sağlıyor ve en kaliteli hizmeti sizlere sunmak adına hizmet vermekte olan firmamız ile alakalı merak ettiğiniz tüm konular da çağrı merkezimizi iletişim numaralarımızdan arayarak en kapsamlı şekil de detaylı bilgi alabilirsiniz.

Vestel Servisi olarak belirli bölgelere değil hemen hemen her semte hizmet sunuyor ve kesinlik ile semt ayrımı yapmadan tamir onarım işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Türkiye’nin yerli üretimi olan ve kendini bir dün ya markası yapan Vestel Servisi’miz tüm Vestel ürünlerinizin tamir bakım ve onarımını yapıyor ve gerçekleştirmiş olduğu tüm tamir, bakım ve onarım işlemlerin de kesinlik ile orijinal yedek parça hizmetini de sizlere garantili olarak sunmaktadır. Firmamız tüm işlemleri için sizlere tam 1 (bir) yıl garanti hizmetini de sunmaktadır.

Vestel Servisi olarak yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile sizlere daima hizmet sunmaktayız. Arıza durumlarınız da bizleri arayarak size en yakın servis araçlarımız ile irtibata geçerek hizmetlerimiz den faydalanabilirsiniz. Araçlarımız ve ustalarımız tam donanımlı olup sizleri mağdur etmeyecek şekil de hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Vestel Servi olarak hizmet verdiğimiz alanlar;

  • Vestel Çamaşır Makinesi Tamiri
  • Vestel Bulaşık Makinesi Tamiri
  • Vestel Buzdolabı Tamiri
  • Vestel Kombi Servisi
  • Vestel Klima Servisi
  • Vestel Televizyon Tamiri
  • Vestel Derin dondurucu Tamiri

Gibi birçok alan da oluşmakta olup siz değerli müşterilerimizi mağdur etmeyecek nitelik te olmaktadır. Servisimiz sizlere en kaliteli hizmeti sunmak ile kalmıyor ve siz değerli müşterilerimizin cebini de düşünerek en uygun fiyatlar doğrultusun da sizlere hizmet imkanı sunmaktadır. Sizler de her konu da merak ettikleriniz için kafanıza takılan tüm sorunlarınız için çağrı merkezimizi arayabilir ve kafanıza takılan tüm sorular için çağrı merkezi çalışanlarımızdan kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Bizler Vestel Servisi olarak tüm Beyaz Eşya, Kombi, Klima ve Ankastre ürünlerin de üst düzey hizmet imkanı sunan firmamız sizlere aynı gün servis imkanı ile kaliteli ve kapsamlı bir hizmet verebilmek adına elin den gelen her şeyi yapmaktadır.

Copyright ©2018 Tüm Hakları Saklıdır.