Ulus

ULUS BEYAZ EŞYA SERVİSİ

TAMİR VE BAKIM SERVİSİ

33Beyaz eşya servisi hizmeti veren firmamızda her zaman en iyi teknik servis hizmetini veriyoruz. Ulus beyaz eşya servisi olarak daima en iyi kalitede ve en hızlı servis hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktayız. Bu süreç içerisinde her zaman müşteri hizmetlerine bırakılan arıza kayıtlarını inceleyerek aynı gün içerisinde dönüş sağlamaya çalışmaktayız. Bu konuda son derece deneyimli olan arkadaşlarımız sizinle iletişime geçerek arızayı çözmek üzere eve geleceklerdir.

Arıza kayıtlarında son derece titiz çalışan personellerimiz bu konuda oldukça ince detaylara önem vermektedir. Aynı sorunun tekrar etmemesi için Ulus beyaz eşya servisi olarak hizmet kalitesine oldukça önem vermektedir. Bunun da yanı sıra mutlaka verdiğimiz servis hizmeti garantili bir teknik servis hizmetidir. Aynı sorunu tekrar yaşadığınızda gönül rahatlığı ile bizleri arayabilirsiniz.

Beyaz eşyalar her zaman arıza yapabilir. Bazen kullanımdan bazen uzun süre kullanılmamaktan ya da düşmeden kaynaklı sorunlarla karşılaşmanız gayet normal olmaktadır. Bu nedenle yaşayacağınız tüm sorunlarda önce arızayı tespit ediyoruz sonrasında aynı sorunu tekrar yaşamayın diye detaylı bir bakım ve onarımdan geçiriyoruz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir