Sinacan

SİNCAN BEYAZ EŞYA SERVİSİ

TAMİR BAKIM SERVİSİ

22Beyaz eşya gibi sürekli çalışan cihazlar, kombi ve klima gibi yıl boyu çalışan cihazlar, yıllık periyodik bakıma ihtiyacı vardır. İşin uzmanı olan ekiplerimiz, aradığınız mükemmel servis imkanlarını sunmaktadır.

Soğuk havalarda, kombiler çok değerli olur. Bu nedenle hava soğumadan kombi bakımı yapılmalıdır. Klimalarda yaz aylarında değerlidir. Yaz girmeden klima bakımı yaptırılmalıdır.

Kombi bakımında son derece etkili çözümler sunan Sincan beyaz eşya servisi ekiplerimiz, su ısıtıcı kısım, fan kısımları, petek bölümü ve diğer aksamlar, kontrolden geçirilir ve gerekli bakım yapılır. Bakım işlerinde uzman olan ekiplerimiz, hızlı ve güvenli bir şekilde çalışmaktadır.

Klima bakımında uzman olan ekiplerimiz Sincan beyaz eşya servisi işlemlerinde de uzmandır. Klima bakımında önce filtre temizliği, polen ve fan temizliği yapılır. Temizlik işinden sonra, diğer parçalar tek tek analiz edilir ve gerekli teknik işlemler gerçekleştirilir.

İşinin uzmanı olan ekiplerimiz, Sincan beyaz eşya servisi olarak, sertifikalı ve eğitimli ekiplerden oluşmaktadır. Müşteri onayı ile işlem yapan ekipler, cihazları bulundukları yerde bakıma tabi tutmaktadırlar.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir