Samsung Servisi

Samsung Servisi, son yılların en önemli teknolojisi haline geldi. Tüm dünyaya ulaştırılması amaçlanan kişisel ihtiyaçlarımızı karşıladığımız beyaz eşyalar, bunların bize yansıyan örneğidir.

Samsung Servisi Dünyanın teknoloji mucizesini yaratan şirketlerin başında ise hepimizin yakından bildiği ve evlerimizde birçoğumuzun kullandığı bir teknoloji olarak yerini aldı. Biz de makalemizde bu devasa firmanın yıllar boyunca devam eden başarı öyküsünü sizlere paylaşacağız.

 Samsung Servisi, ilk olarak 1938 yıllarında yakın komşularına kurutulmuş balık, sebze ve meyve satışı yaparak işe başladı. Sonraki yıllarda bunların yanına un değirmenleri ve şeker makineleri gibi ürünleri de dahil eden firma, üretim kapasitesini artırdı ve 70’li yıllara doğru ağır sanayi endüstrisine yatırım yapmaya başladı.

Sonrasında ev içine dair kişisel teknolojileri üreten Samsung servisi, renkli televizyon, gibi hayat kolaylaştırıcı unsurları almaya başladı. Evlerimizde kullandığımız çamaşır makineleri, bulaşık makinaları, buzdolapları vs. bunların örnekleridir.

Samsung  marka Beyaz eşyalarımız artık yaşantımızda olmazsa olmaz bir yer tutmakta Yaşam ihtiyaçlarımızı karşılayan ürünler, bozulma ya da arıza durumlarında hayatımız olumsuz etkilenir. Samsung beyaz eşya teknik servisi ekipleri aldıkları eğitimlerle beyaz eşyanızın tamiri, bakımı ve onarımı konusunda bilgilendirilir.

Samsung servis ağımız ile pek çok bölgede hizmet veren gezici servis ekiplerimiz siz müşterilerimize hızlı ve kaliteli hizmet sunmak için titiz çalışmaktadır. Ayrıca müşterilerimize söz verdiğimiz saatte gelerek tüm gün evde beklemek zorunda kalmazlar.

Samsung Servisi ekiplerimiz Samsung beyaz eşyanıza gerekli müdahaleyi yapacak teknik donanıma sahip elemanlarda oluşmaktadır. Şirketimiz beyaz eşya tamir, bakım ve onarımı için siz müşterilerimizi haftanın 7 günü 24 saati hizmet vermektedir.

Samsung Beyaz Eşya servisi kaliteden asla ödün vermeden en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunmak için yıllar boyunca can ve baş ile çalışarak uzun yollar kat etmiştir.

Samsung Beyaz eşya Teknik Servisi olarak kullanmış olduğumuz parçalar sıfır cihazlardır. Üstelik 1 yıl garantilidir. Ayrıca Türk Standartları Enstitüsü belgelidir. Bizi iletişim numaramızdan arayarak en kısa süre içerisinde müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir. Merak ettiğiniz tüm soruları müşteri temsilcilerimize sorabilirsiniz.

Copyright ©2018 Tüm Hakları Saklıdır.