Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

 

Müşteri Memnuniyeti odaklı çalışmakta olan Beyaz Eşya Servisimiz siz değerli müşterilerimizin dertlerini veya sorunlarını adeta kendi sorunu olarak kabul eder ve benimser. Sizler hiçbir şekil de endişeye kapılma dan bizleri arayarak her türlü hizmetlerimiz den kolaylık ile fayda sağlayabilir ve yararlanabilirsiniz.

Firmamız yılların bizlere vermiş olduğu tecrübe ve güven ile hareket ediyor ve prensip olarak sadece kendine müşteri memnuniyetini hedef almaktadır. Bizler için en önem gerektiren nokta yalnızca müşterilerimizin bizlere sağlamış olduğu güven ve bizlere karşı olan itimadıdır.

Firmamızın müşteri memnuniyetini ön plan da tutmasının bir çok nedeni var. Bunlar;

 • Müşterilerimizin mağdur olmaması,
 • Güvenilir bir firma olarak piyasa da adını güzel duyurması,
 • Pazar da ki yerini koruması ve daha ileriye gitmesi,
 • Saygın bir firma olarak saygınlığını koruması,
 • Müşteri kaybı yaşamamak,
 • Müşterilerimizin zaman dan ve maddi anlam da kar yapmasını sağlamak,

En çok merak edilen konular dan bir kaçına değinecek olursak; müşteri memnuniyeti nedir, müşteri memnuniyeti neden önemlidir ve müşteri memnuniyeti için neler yapılmalıdır gibi bir çok soru ile karşılaşıyoruz.

Müşteri memnuniyeti bilindiği gibi müşterilerin ihtiyaçlarını en doğru ve en hızlı şekil de karşıladıktan sonra ki tatmin durumudur. Yani bir deyiş ile müşterinin aldığı hizmetten memnun kalma derecesini de göstermektedir. Müşteri memnuniyeti yalnızca bizi değil tüm işletmeler için geçerli bir durumdur. Çünkü bir deyişle siz müşteriye memnun ederseniz anı kurtarmak yerine sadık bir müşteri elde etmiş olursunuz. Buda sizi ve işletmenizi büyük ölçü de öne götürmektedir.

Müşteri memnuniyeti için yapmamız gereken bir takım hususlar da bulunmaktadır. Bunlara da değinecek olur isek;

 1. Dürüst bir işletme sahibi olmak,
 2. Güvenilir olmak,
 3. Kaliteli hizmet imkanı sunmak,
 4. Teknolojik gelişmeleri takip etmek,
 5. Her daim şeffaf olmak,
 6. Uygun fiyat doğrultusun da hareket etmek,

Siz değerli müşterilerimiz de tüm bu doğrultular ile bizlere her daim ulaşabilir tüm hizmetlerimiz den kaliteli bir şekil de fayda sağlayabilirsiniz.

Copyright ©2018 Tüm Hakları Saklıdır.