Kızılay

KIZILAY BEYAZ EŞYA SERVİSİ

TAMİR BAKIM SERVİSİ

44Servis hizmetlerinde son derece hızlı ve pratik çalışan Kızılay beyaz eşya servisi firmamız bu alanda en iyi teknik servis hizmetini sunmaktadır. Bu hizmetler oldukça detaylı hizmetler olmakta ve kesinlikle teknik sorunların aynısını bir başka zaman yaşamamaktasınız. Her zaman teknik çözümlerde radikal kararlar verebilen çalışanlarımız verdikleri hizmet kapsamında bakım ve onarımın yanı sıra montaj ve kurulum hizmetleri de vermektedirler. Kızılay beyaz eşya servisi olarak kaliteli bir servis süreci için müşteri hizmetlerimizi aramanız ve gerekli olan arıza kaydınızı bırakmanız yeterli olacaktır.

Farklı ürünlerin çözümlerinde her zaman aynı kararlılığı gösteren çalışma gruplarımız kesinlikle mekanın ve zamanın ayrımını gözetmeden hizmet vermektedir. Bu açıdan bakıldığında her zaman hizmet alabilmeniz son derece mümkün olmaktadır. Hizmet kalitesinde müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması da sizlere daha iyi hizmet verilmesini sağlamaktadır.

Hizmet sektöründe oldukça aktif olan firmamızın beyaz eşya bakım ve onarımında tüm aşamalarda müşterilerimiz haberdar ediliyor ve tamamen müşterilerimizden aldığımız onaylar doğrultusunda ürünlerin işlemleri gerçekleştiriliyor. Bu açıdan her zaman kaliteli bir sürecin işlemesi de daha kolay olmaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir