Keçiören

KEÇİÖREN BEYAZ EŞYA SERVİSİ

TAMİR VE BAKIM SERVİSİ

33Servis ekipleri, sertifikalı ve tecrübeli olmalıdır. Sürekli çalışan kombi, klima ve beyaz eşya gibi cihazlar, işinin uzmanı olan servis ekipleri tarafından, işleme tabi tutulmalıdır. Günümüz teknolojisinin son ürünleri hakkında uzman olan ekiplerimiz, aradığınız hizmeti sunmaktadır.

Klima, kombi ve beyaz eşya işindi uzman olan Keçiören beyaz eşya servisi elemanları, kombi bakımı için en iyi zamanın, son bahar, klima bakımı için en iyi zamanın ilkbahar olduğunu beyan etmektedirler. Rahat kış ayları ve serin yaz ayları için yıllık periyodik bakımı yaptırılmalıdır.

Kombi bakımı yapan ekiplerimiz, mükemmel çözüm süreci sunmaktadır. Cihazı yerinde muayene ederek, su ısıtma sistemi, petekler, su pompalama, sıkışmalar, bacanın çalışması gibi birçok özellikler, tek tek incelenir. Gerekli yedek parçalar tedarik edilir ve bakımı kısa sürede bitirilir.

           Keçiören beyaz eşya servisi elemanları, klima bakımında, öncelikle polen, fan ve filtre gibi önemli parçaları temizler. Daha sonra, gerekli parçalar değiştirilir. Yıpranan parçalar değiştirilir. İşinin uzmanı olan ekipler, sertifikalı ve eğitimlidir. Bu özellikleri yanında, müşteri onaysız hiç bir işlem gerçekleştirmezler.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir