Güven ve Kalite

GÜVEN VE KALİTE

Teknik  Servisimiz için kaliteli hizmet ve güven ilk başta gelir.  Beyaz Eşya Teknik Servisi olarak Teknik servisimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için alanında uzman ve hizmette kaliteli ve güvenilir teknik kadrosuyla çalışmaktadır. Beyaz Eşya alanında da sürekli kendimizi geliştirerek ve teknolojik çağa en uygun ve en iyi hizmeti verebilmek için sürekli kendimizi yeniliyor ve gelişmekte olan teknolojiyi büyük bir özveri ile takip ederek bu işi yapıyoruz. Sizlere her zaman güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla bu günlere gelmenin gururuyla her zamankinden daha fazla çalışmaktayız. Diğer firmalar gibi bizim için de öncelik olan en önemli etken anı kurtarmak değil kazanmış olduğumuz güven olmuştur. Bu bizleri her daim bir adım önde tutmuştur. Siz değerli müşterilerimiz herhangi bir sorun veya arıza olduğunda Teknik Servisimizin çağrı merkezini aramanız yeterli olacaktır. Sizler de tüm servis ihtiyaçlarınız da çağrı merkezimizi arayarak teknik destek alabilir ve aynı gün içerisin de arıza kaydı bırakabilirsiniz.

Teknik Servisimiz Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri de dahil olmak üzere haftanın yedi günü kesintisiz hizmet vermekteyiz. Teknik servisimizi 08:00 ile 22:00 saatleri arasında kesintisiz arayabilir teknik destek alabilir ve arıza kaydı bırakabilirsiniz. Teknik servisi ustalarımız evinize gelerek cihazın tamiri ve fiyatı hakkında sizlere detaylı bilgi vereceklerdir. Tamirini yaptığımız cihazlara bir yıl parça garantisi vermekteyiz. Cihazınız aynı arızayı tekrarlarsa güvenilir ve kaliteli Teknik Servisi çağrı merkezimizi arayarak cihazınızın tamirini isteyebilirsiniz.

Teknik Servisimizin siz değerli müşterilerine hizmetleri; Beyaz Eşya tamir, bakım, onarı, gaz dolum, bunun yanı sıra Kombi, Klima ve Petek Bakımı hizmetlerini de yaptırabilir ve aklınız da tek bir soru işareti kalma dan teknik servis hizmetlerimiz den garantili olarak faydalanabilirsiniz. Sizler de bizler ile çalıştığınız da kalite farkımızı fark edecek ve ne kadar doğru bir karar vermiş olduğunuzu anlayacaksınız. Güvenilir bir firma olarak yılların vermiş olduğu tecrübe sayesin de her daim sizlerle birlikte olmanın mutluluğunu duymaktayız.

Copyright ©2018 Tüm Hakları Saklıdır.