Etlik

ETLİK BEYEAZ EŞYA SERVİSİ

TAMİR VE BAKIM SERVİSİ

33Etlik beyaz eşya servisi olarak her zaman kaliteli bir servis süreci için çalışan personellerimiz son derece ayrıntılı bir şekilde ürünlerinizi incelemekte ve arıza hakkında aşama aşama sizlere bilgi verilmektedir. Bu bilgiler doğrultusunda oldukça iyi bir şekilde ürününüz tamir edilerek ve gereken bakımı yapılarak size teslim edilmektedir. Etlik beyaz eşya servisi firmamız yılların deneyimine ve tecrübesine sahip insanlarla çalışmakta ve genellikle sorunları yerinde çözmeyi tercih etmektedir.

Sadece tamir işlemini değil aynı zamanda bakımını da yapan personellerimiz ürünü baştan sona sizlere yenilenmiş olarak teslim etmektedir. Oldukça eğitimli olan personellerin hizmet vermesine son derece önem verilmekte ve beyaz eşya konusunda tamirat tecrübesi olmayan insanlara çalışarak kesinlikle zaman kaybetmiyoruz. Amacımız hızlı bir şekilde ürünü eski haline getirmek ve yıllarca kullanılabilirliğini arttırmaktır.

Müşteri memnuniyeti esaslı çalışan firmamız daima güler yüzlü ve son derece dinamik çalışan kadrosu ile hizmet vermekte gerek müşteri hizmetleri çalışanları gerekse de teknik servis personelleri oldukça uyumlu bir iş ortamı yaratmakta ve müşterilerimiz için en iyi desteği sunmaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir