Etimesgut

ETİMESGUT BEYAZ EŞYA SERVİSİ

TAMİR BAKIM SERVİSİ

33Beyaz eşya servisi olarak son derece hızlı çalışan Etimesgut beyaz eşya servisi firmamızın hizmet detayları son derece açık ve güvenilir olmaktadır. Öncelikle beyaz eşyalarınızda yaşadığınız tüm donanımsal sıkıntılar için mutlaka müşteri hizmetlerimizi arayacak ve bu eşyalardaki tüm sorunlarınızı müşteri hizmetleri çalışanlarımıza gerekli bilgiler dahilinde bırakacaksınız.

Sonrasında sizlerle bağlantıya geçecek olan personellerimiz bu konuda son derece hızlı bir şekilde ürünün onarımının yapılması için evinize gelerek duruma müdahale edeceklerdir.

Etimesgut beyaz eşya servisi olarak hizmetin en iyi şekilde yapılabilmesi için yerinde çözülemeyen sorunlarda yapılması gereken eğer ürünün atölyede incelenmesi gerekmektedir. Bu kısa süre içerisinde sorun tespit edilir ve müşterilerimiz aranarak maliyeti hakkında bilgi verilir. Verilen bilgiler doğrultusunda eğer müşterimiz bu ürünün yapılmasını isterse yapar ve teslimatını gerçekleştiririz

Beyaz eşya teknik servisi olarak her zaman garantili olarak hizmet vermekteyiz. Bu konuda aynı sorunu tekrar tekrar yaşamamanız için mutlaka en ince ayrıntılar da dikkate alınarak bakım ve onarım gerçekleştirilmektedir. Çalışanlarımızın çok titiz bir şekilde gerçekleştirdiği onarımlar konusunda asla ikinci sıkıntıyı yaşamayacaksınız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir