Eryaman

ERYAMAN BEYAZ EŞYA SERVİSİ

TAMİR BAKIM SERVİSİ

33Beyaz eşya servisi konusunda hizmet veren firmamız her konuda sizlere en iyi teknik servis hizmetini sunmaktadır. Beyaz eşyaların teknik olarak bakım ve onarımını yapan Eryaman beyaz eşya servisi çalışanlarımız bu konuda son derece titiz bir çalışma gerçekleştirmektedirler. Yaşadığınız tüm donanımsal ve teknik sorunlarda hizmet veren personellerimiz sizlere en kısa sürede gerekli yardımı ulaştırmaktadırlar.

Beyaz eşyalar alanında son derece uzman kadroya sahip olan teknik servisimize ulaşmak için müşteri hizmetlerinden ulaşabilir ve gereken tüm arıza kayıtlarınızı bırakabilirsiniz. Bu konuda size profesyonel destek sunacak olan personellerimiz gün içerisinde sizleri arayarak gerekli bilgilerle sizlere ulaşacaklardır. Eryaman beyaz eşya servisi olarak hizmet kalitesini müşterilerimizi memnun edecek düzeyde tutmaya özen göstermekteyiz.

Tüm donanımsal sorunlarda sizlere ulaşan personellerimiz bakım ve onarım yapıldıktan sonra mutlaka cihazı test ediyorlar ve sorunun devam etmediği konusunda emin olduktan sonra sizlere cihazınızı teslim ediyorlar. Bu konuda oldukça hızlı çalışan servis elemanlarımız sizleri yaşadığınız tüm beyaz eşya sıkıntısından çok kolay bir şekilde kurtarıyorlar. Aynı sorunların tekrar yaşanmamasına özen gösteriyorlar.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir