Elvankent

ELVANKENT BEYAZ EŞYA SERVİSİ 

TAMİR BAKIM SERVİSİ

33Beyaz eşya olsun, klima olsun, kombi olsun, yıl boyu çalışan bu cihazların bakım işlemlerini, işin uzmanı olan servis elemanlarımıza bırakmalısınız. Sağlıklı servis hizmetleri, sizin içinde büyük önem taşımaktadır. Kombi, klima ve beyaz eşyalar, hayatımızda kullandığımız önemli cihazlardır.

Bu önemli cihazlar, yaz aylarından önce ve kış aylarından önce bakıma tabi tutulmalı, yıllık periyodik bakımları yapılmalıdır. Kombiler, soğuklar girmeden, son baharda, klimalar ise, sıcaklar bastırmadan ilkbahar aylarında, yıllık bakımı yaptırılmalıdır.

Kombi bakımında ustalar, kombiyi çalıştırırlar ve sıcak su testi yaparlar. Isıtıcı tablet kısmı, bacalar, petekler ve diğer elektronik aksamlar, tek tek yerinde incelenir ve gerekli bakım, cihaz sahibinin onayı ile yapılır.

Klima bakımında da uzman olan Elvankent beyaz eşya servisi, aradığınız bütün özelliklere sahiptir. Klimaların filtre, fan ve polen kısımlarını tek tek incelenir ve temizlenir. Önemli olan fan kısmının incelenmesi ve gerekli bakımın yapılması, ekiplerimiz tarafından oldukça kolaydır. Beyaz eşya, klima ve kombi bakımında aradığınız hizmeti sunan Elvankent beyaz eşya servisi elemanları, sertifikalı, eğitimli ve tecrübelidir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir