Dikmen

DİKMEN BEYAZ EŞYA SERVİSİ

TAMİR BAKIM SERVİSİ

44Beyaz eşyalarınızda uzun süreli kullanımlar sağladığınızda mutlaka belli aralıklarla servis çağırmanız gerekebilmektedir. Sağlıklı bir servis nerden bulabilirim diye düşünenler için Dikmen beyaz eşya servisi en doğru tercih olacaktır. Tüm beyaz eşyalar için ideal bir bakım süreci yaşatmaktadır.

Kış mevsiminin kendini hissettirdiği şu günlerde beyaz eşya arızalarınızı ve kontrollerinizi mutlaka aksatmamalısınız. Yaz aylarında da gerekli bakımların yapılması gerekmektedir. Cihazların performans testi, donanım kaynaklı arıza taraması gibi daha birçok faydalı işlem Dikmen beyaz eşya servisi tarafından yapılmaktadır. Kullanıcı şikayetleri de göz önünde bulundurularak hızlı bir şekilde çözüm sağlanmaktadır.

Periyodik ve detaylı bakımlar servisiniz tarafından uygun ve ekonomik fiyatlarla yapılmaktadır. İşini hassasiyetle yapan personelimiz bilgi birikimini de katarak başarılı işlere imza atmaktadır. Sizde doğru servisten başarılı çalışmalar almak istiyorsanız eğer bizi tercih etmelisiniz.

Yapılacak tüm işlemler için cihaz sahiplerinin onayı alınarak, bilgilendirme yapılır ve servis çalışanlarımız titiz bir şekilde çalışmalarını yapar. Uzman ve deneyimli personelimizin üstün çalışmaları sayesinde uzun ömürlü onarımlar yapar ve bu sayede bütçeniz güven altında olur.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir