Çukurambar

ÇUKURAMBAR BEYAZ EŞYA SERVİSİ

TAMİR BAKIM SERVİSİ

22Eviniz de işlerinizi kolaylaştıran beyaz eşya ürünler zaman zaman arızalanarak kullanılamaz duruma gelir. En çok bozulan ve kullanım açısından en büyük yardımcımız olan çamaşır makinalarında sık sık yaşanan sorunlar ev işlerinde sıkıntı yaratmaktadır. Evlere servis sağlayan Çukurambar beyaz eşya servisi tarafından tüm arıza tespiti yapılarak tamir ve onarımı yapılmaktadır.

Uygun fiyatlar da evlere servis hizmeti ile evinizde en çok kullanılan beyaz eşyalardan buzdolabı, bulaşık makinası ve çamaşır makinası gibi beyaz eşyaların bakım ve onarımı yapılarak müşteriye teslim edilmektedir. Tüm beyaz eşyalar da kalite kontrol sağlanarak bozuk ve arızalı olan ürünler de parça değişimi ve tamiratı gibi hizmetler sağlanarak kullanıma hazır hale getirilmektedir.

En kısa süre de tamir edilerek müşteriye teslim edilen ürünlerde uygun servis ücreti ile işlerinizi kolaylaştıran ürünlerinizden tekrar yararlanabilirsiniz. Servis garantisi ile onarılan ürünleriniz kısa süre de evinize teslim edilmektedir.

Güvenli hizmet için Çukurambar beyaz eşya servisi hizmetinden yararlanabilirsiniz. Hemen arayarak bozuk ve onarıma ihtiyacınız olan tüm beyaz eşya ürün ve markalarınızda tamir işleri servis tarafından yapılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir