Çayyolu

ÇAYYOLU BEYAZ EŞYA SERVİSİ

TAMİR BAKIM SERVİSİ

22Bu önemli işin uzmanı olan servis ekiplerimiz, gerekli teknik eğitimi alarak, sertifikalarını almışlar ve başarılı servis işlemleri gerçekleştirmişlerdir. Bu başarılı işlemlerden sonra, yıl boyu çalışan cihazlarınız, eskisi gibi randımanlı çalışmaktadır.

Kombi, klima ve beyaz eşyalar, belli periyodlarla bakıma tabi tutulmalıdır. Aksi halde, büyük arızalar neden olur ve masrafınız daha da artabilir. Kış aylarına özel olan kombi bakımı, soğuklardan önce yapılmalıdır. Son baharda kombi bakımının yapılması, kış aylarında rahat etmenizi sağlayacaktır. Yaz aylarında klima konusunda sıkıntı çekmemek için, yaz aylarından önce Nisan ve Mayıs aylarında yıllık periyodik bakımlar yapılmalıdır.

Kombi bakımında uzman olan Çayyolu beyaz eşya servisi, beyaz eşyada olduğu gibi kombi bakımında da uzmandır. Kombi bakımında, önce cihazı denerler ve su ısıtması, su pompalaması ve bacanın çalışmasını test ederler. Peteklerde kontrol edildikten sonra, gerekli periyodik bakım yapılır.

Klima konusunda da uzman olan Çayyolu beyaz eşya servisi, polen, fan ve filtreleri temizledikten sonra, gerekli parçaları da değiştirerek bakım işlemini bitirirler. Sertifikalı ve tecrübeli ekiplerimiz, müşteri onayı ile işlem yapmaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir