Çankaya

ÇANKAYA BEYAZ EŞYA SERVİSİ

TAMİR BAKIM SERVİSİ

44Bakım işlemlerinde aradığınız mükemmel sonuçları sunan ekiplerimiz, günümüz teknolojisi ile aradığınız mükemmel sonuçları sunmaktadır. Servis işinde etkili olmak ve aradığınız mükemmel sonuçları elde etmek, oldukça önemlidir.

Klima, kombi ve beyaz eşya sektöründe son derece etkili çözümler sunan ekiplerimiz, rahat etmeniz için kış aylarından önce kombinizin yıllık periyodik bakımını yapmanızı önermektedir. Yine yaz aylarında rahat etmek için yıllık klimalar için periyodik bakım işlemini gerçekleştirmenizi tavsiye etmektedir.

Kombi bakımında uzman olan ve hızlı çözümler sunan Çankaya beyaz eşya servisi elemanları oldukça etkili çözümler sunmaktadır. Günümüz teknolojisini yakından takip eden ekiplerimiz, klima bakımında öncelikle, sıcak su testi, petek testi ve fan testi yapmaktadır. Gerekli aksamlar değiştirilerek bakım işlemi sona ermektedir.

Klima bakımında ise, öncelikle fan, polen ve filtre temizliği yapılmaktadır. Bu bakım işlemlerinde, Çankaya beyaz eşya servisi elemanları, hızlı ve güvenli bir şekilde, gerekli bakım işlemleri gerçekleşmektedir. İşinin uzmanı olan ekiplerimiz hızlı ve güvenli çalışmakla birlikte, sertifikalı ve tecrübelidir. Müşteri onayı olmadan, hiç bir işlem gerçekleştirmemektedir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir