Batıkent

BATIKENT BEYAZ EŞYA SERVİSİ

22Kurulduğumuz günden itibaren Ankara Batıkent ve çevresine beyaz eşya bakım, onarım ve montaj hizmetlerini vermekteyiz. Batıkent beyaz eşya servisi olarak kaliteli ve dürüst hizmet anlayışıyla bir evde olması gereke tüm beyaz eşya ve elektronik cihazların bakım ve onarımına profesyonel ve kalıcı çözümler sunmaktayız.

Hizmette her daim kalite lider ve ileri dönük teknolojik araçlar kullanarak işinde uzmanlaşmış kadromuz ile siz değerli müşterilerimize, güvenilir hizmet vermek firmamızın ilkeleridir.

Yapısı gereği elektronik beyaz eşyalar zaman zaman bakıma ihtiyaç duyarlar veya kullanım hatalarından dolayı arıza çıkartırlar. Batıkent beyaz eşya servisi yetkili firma olarak her türlü beyaz eşya ve küçük aletleri bakım ve onarımı için siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzağız.

Arızalanan veya bakıma ihtiyacı olan eşyaları telefon ile bildireniz durumundan uzman ekiplerimiz kısa zamanda adrese ulaşarak bakım ve onarımına kalıcı çözümler sunmaktadır. Profesyonel kadromuz ve ileri dönük teknolojik mobil araçlarımızla beyaz eşyalardaki her türlü problemleri kısa zamanda çözüme kavuşturmak bizim işimiz. Batıkent beyaz eşya servisinde çalışan kadromuz iyi eğitim almış sertifikalı ve müşterileri önemseyen bilen kişilerden oluşmaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir