Bahçelievler

BAHÇELİEVLER BEYAZ EŞYA SERVİSİ

22Günümüzde birçok firma satışını yaptığı elektronik ve beyaz eşya ürünlerine servis olanağı vermektedir. Bahçelievler beyaz eşya servisi olarak tüm klima, kombi, beyaz eşya, televizyon, telefon gibi birçok alanda servis hizmeti sunmaktayız.

Firmamız tüm elektronik ve beyaz eşya sektöründe montaj, bakım ve tamiratlarını yapmaktayız. Bahçelievler beyaz eşya servisi olarak haftanın 7 günü müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Servis merkezi olarak son sistem arıza kontrol cihazlarımız ile oluşan arızaları anında gidermekteyiz. Servis merkezimiz gerekli olan teknik kadrosu ile sürekli olarak sahada çalışma yapmaktadırlar.

Müşteri hizmetlerimiz aranarak alınan montaj, bakım ve onarımlar anında saha destek ekibimize bildirilerek en kısa sürede adreslere personellerimiz gitmektedir. Ayrıca müşterilerimiz yeni aldıkları her türlü beyaz eşyaları firmamıza bildiren mağaza tarafından zamanında montajları sağlanmaktadır.

Firmamız garantili ürünlerin bakım, montaj ve tamiratlarını ücretsiz, garanti kapsamı dışında olanları da çok küçük ücretler karşılığında yapmaktadır. Bozuk olan cihazların yerine takılan cihazların ücretleri alınmakta olup işçilik ücreti en fazla 50 Türk lirası alınmaktadır. Yaptığımız her işin sonunda mutlaka faturalandırma yapmaktayız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir