Ariston Servisi

ARİSTON SERVİSİ

Ariston Servisi olarak tüm beyaz eşyalarınızın arızaları ve eksikleri için çağrı merkezimizi arayarak arıza kaydı bırakdığınız takdirde size en kısa sürede ulaşım sağlayarak en iyi hizmeti vermek bizim işimiz. Bütün beyaz eşyalarınızdaki arızalar için teknik servisimizi arayarak tüm sorunlarınızı çözüme ulaştırabilirsiniz. Bizi aradıktan kısa bir zaman sonra size en yakın bölgeden teknik ekibimizi göndererek aynı gün içerisinde tamirinizi yaptırarak tüm sorunlarınızı ortadan kaldırmaya çalışmaktayız.

 Teknik ekibimiz işinde tecrübe edinmiş ve işinin uzmanı teknisyenlerden oluşmaktadır. Gelişen teknolojiye ayak uydurabilmek ve tüm beyaz eşyaların tamirini hiç sorunsuz yapabilmek için sürekli kendimizi geliştirmekte ve işimizde uzman kadrolarla siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmet sunabilmek gayretindeyiz. Teknik ekibimiz işinin ehli, güleryüzlü, aynı gün içerisinde 4 adet servis aracımızla siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanabilmek için elinden geleni yapmaktadır. Arıza kayıtlarınızı çağrı merkezimizde kayıt altına alınarak arızanız herhangi bir şekilde yinelediği yeniden arıza verdiği takdirde hiç koşulsuz olarak yeniden gelerek tüm arıza ve sorununuzu çözüme ulaştırırız. Arıza esnasında cihazlarınızda tamir için değişilen parçalar orijinal olup 1 yıl garanti kapsamı içindedir.

Beyaz eşyalarımız sürekli dijital hale gelmekte ve sürekli daha hassas hale geldiği içinde bozulmaya daha meyilli olmaktadır. Beyaz eşyalarımızın doğru kullanımı yani kullanım koşullarına uygun kullanılması arızalarımızı neredeyse yarıya düşürmektedir. Cihazlarımızı periyodik olarak yılda 1 kez temizlik ve bakımlarını yaptırmalısınız. Cihazlarımızı hor kullanmamalı ve dikkat ve özenle kullanmamış gerekir. Mesela buzdolabımızın kapağının sürekli açılması, gereğinden fazla doldurulması da gazının bitmesine ya da motorun daha fazla enerji sarf ederek yorulması sonucu daha fazla çalışmasıyla motorundan fazla ses gelmesi ya da soğutamama gibi sorunlarla karşı karşıya kalmaktayız. Tüm sorunlarınız için özel teknik servisimizin çağrı merkezini arayarak arıza kaydı bırakmanız size ulaşmamız için yeterli olacaktır. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve güven duyması için elimizden geleni yaparız. Size en iyi ve kaliteli hizmet için sürekli olarak kesintisiz haftanın her günü gezici 4 servis aracımızla çalışmaktayız. Sizlere bir telefon kadar yakınız…

Copyright ©2018 Tüm Hakları Saklıdır.