Arçelik Servisi

ARÇELİK KOMBİ SERVİSİ

Arçelik Kombi Servisi olarak teknik servisimizin çağrı merkezini haftanın her günü 08:00 - 22:00 saatleri arasında kesintisiz arayabilirsiniz. Teknik servisimizi aramanız dahilinde kısa süre içerisinde size en yakın bölgeden teknik ekibimizle ulaşım sağlanacaktır. 4 adet servis aracımızla bizi aradığınız taktirde size en yakın bölgeden ulaşım sağlayarak çok kısa sürede tüm arızalarınıza çözüm bulmaktayız. Teknik ekibimiz yılların verdiği tecrübeyle işinde uzman ekibimizle tüm sorunlarınıza çare bulmaktadır.

Teknik ekibimiz işinin ehli, güvenli ve cihazınızdaki tüm sorunun ortadan kaldırabilmek adına sürekli kendilerine geliştirmekte ve hiç arıza kalmayacak şekilde sizlerin tüm arızalarını ortadan kaldırmaktadır. Teknik ekibimiz alınında uzman olabilmek adına sürekli eğitimler alarak kendilerini yenilemekte ve sürekli olarak gelişen teknolojiye ve değişen cihazlarımızın tüm sorunlarına çözüm üretebilmektedir. Bütün ekibimiz uzman teknisyenlerden oluşmaktadır. Cihazlarınız güvenli ellerde tamir edilmektedir. Kombinin tamiri yapıldı ancak kısa süre arıza yeniden meydana gelmesi durumunda tekrar servisimizi arayarak hiç koşulsuz olarak yeniden tamirinizi yapma ve değişilen parçalar için de 1 yıl parça garantisi vermekteyiz. Kombilerimiz genel olarak düzenli temizlik ve bakım yapılmadığı için arızalara neden olabilmektedir. Periyodik bakım ve temizlik yaptırarak kombimizin kullanım ömrünü artırmakta ve daha uzun ömürlü kullanabilmekteyiz.

Genelde kombi içerisine düzgün su gelmediğinde ve tazyik sorunu olduğunda bar derecesinin 1,5 seviyesinde aşağı düşmesi sonucu arızalar göstermektedir. Kombi termostat derecesi düşük olabilir. Kalorifer dönüş hattındaki filtre tıkalı olabilir. Temizleyip kontrol edilmelidir. Petek giriş ve çıkışlarındaki vanalar kapalı olabilmektedir. Vanalarınızın açık olup olmadığından emin olunuz. Peteklerinizi ve boru hattının temizlenmesi gerekebilir. Bu konuda  yardım alabilirsiniz. Kombinin teknik bir sorunu olabilir. Petek tesisatına gerekenden fazla su eklemiş olabilirsiniz. Normal devre basıncı 1.5 bardır. Kombinizin tesisat bağlantılarında sorun oluşturabilmektedir. Kombinin imbisat genleşme tankı deposunda problem oluşabilir. Hava tahliye arızalanmış olabilir. Kombinizin su doldurma vanası arızalı olabilmektedir. Radyatörün hava alma yerinden su basıncını düşürünüz. Tüm kontrollerinize rağmen sorununuz devam ediyorsa teknik ekibimizi arayarak yardım isteyebilirsiniz. Kombi neden ses yapıyor? Cihazın fan motorunda problem oluşmuş olabilir. Cihazın devir daim motorunda problem olabilir. Cihazın haznesindeki suda hava olabilir. Cihazın sıcak su ile kaloriferi ayrıştırıcı parçalarda üç yollu vana hata olabilir. Kombinizin tüm arızası için teknik ekibimizi çağırabilirsiniz. Bütün bu sorunlarınız için teknik servimizi arayarak arıza kaydı bırakmanız yeterlidir. Ekibimiz en kısa süre içerisinde size ulaşım sağlayarak tüm sorunlarınızı ortadan kaldıracaktır.

 

Copyright ©2018 Tüm Hakları Saklıdır.