Altındağ

ALTINDAĞ BEYAZ EŞYA SERVİSİ

BUZDOLABI , ÇAMAŞIR -BULAŞIK MAKİNASI KLİMA SERVİSİ

33Altındağ beyaz eşya servisi firması olarak teknik servis hizmetlerinde profesyonel ekiplerle çalışmaktayız. Bu hizmet kalitesi çerçevesinde müşteri memnuniyetine son derece önem veren firmamız tüm işleri oldukça profesyonel bir şekilde koordine ediyor ve hızlı bir teknik servis hizmeti gerçekleştiriyoruz. Teknik servis hizmetlerinde müşteri hizmetlerimize bırakacağınız arıza kayıtları doğrultusunda sizinle bağlantı kuracak olan ekiplerimiz arıza kaydını bıraktığınız gün içerisinde sorunu çözmek adına evinize gelecekler gerekirse ürünü alarak atölyelerimizde detaylı bir bakım ve onarımdan geçireceklerdir.

Garantili ürünlerde ücret ödemeniz gerekmezken garantisi biten ürünler için ufak bir miktar ödeme yapmanız gerekebilir. Teknik servis hizmetlerinde her zaman kaliteli servis hizmeti sağlamaya çalışmaktayız. Bu konuda oldukça özverili çalışan servis elemanlarımız sizlere en iyi kalitede teknik hizmet sunmaktadır. Altındağ beyaz eşya servisi çalışanlarımız yılların deneyimi sayesinde en karmaşık sorunları bile kısa süre içerisinde çözümlemektedirler.

Teknik servis hizmeti ihtiyacı duyan tüm müşterilerimize son derece başarılı bir hizmet veriyoruz. Hizmet konusunda oldukça detaylı bir bakım onarım aşamasından geçirilen ürün sizlere çalışır durumda ve aynı sorun tekrar etmeyecek şekilde teslim edilmektedir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir