1 Yıl Parça Garantisi

1 YIL PARÇA GARANTİSİ

1 yıl parça garantisiyle tüm cihazlarımızdaki değişen parçalara yeniden değişim imkanı sunmaktayız. Çoğu güvenilir olmayan firmalar takılan parçalara kefil olamazken biz sizlerin cihazlarını tamir, bakım, montaj, de montaj işlemlerini gerçekleştirirken kullandığımız her bir parça ve işçilik için teminatı 1 yıl süreyle veriyoruz.

 Sizler yüksek fiyatlarda aldığınız beyaz eşyalarınız arızalanmamış olabilir, fakat zaman içerisinde oluşan arızalanmalar büyük olması durumunda yüksek fiyatlarda tamirini yaptırırken, tamir sonrasında bazı aksaklıklar oluşabilir. Bu durumda sizlerin mağdur olmamanız için güvenle taktığımız her parça için bir yıl kullanım süresi vermekteyiz. Bu süreçte sizler problemler yaşamanız durumunda tamir sonrası sizlere verdiğimiz garanti belgeleri ile iletişim numaramızdan bizlere ulaşarak aramanız yeterli olacaktır. Bu sayede daha önce ödediğiniz ücretin karşılığı olarak tekrar masraf yapmadan cihazınızdaki sorun giderilir. Birçok servisler yan sanayi ürünleri kullanmaktadır ve cihazlarınızda adaptasyon sağlayamadığı için cihazlarınızı zorlayarak daha büyük arızalanmalara sebep olur. Bu sebepten de servisimizde yüzde yüz orijinal parçalar kullanarak sizlere kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmaktayız.

Bizim için siz değerli müşterimizin güveni kazanmak para kazanmaktan daha önemlidir. Biz işçiliğimiz dışında yaptığımız tamir sonrası süreç içerisinde de müşterimize yeniden tamir ve sorunları için de 1 yıl garanti süresi vermekteyiz. Bu durumda da tabiki müşterimiz mağdur olmayıp yapılan tamir için arıza yinelediği zaman yeniden ücret ödemek zorunda kalmadan yeniden hiç koşulsuz ve ücretsiz olarak aynı hizmeti alabilmektedir. Müşterimizin memnuniyeti bu noktada çok önemlidir. Tabiki müşterimiz memnun kaldıktan sonra tekrar başka bir arıza oluştuğunda bize güven sağlayarak diğer cihazlarındaki arızalar için de bize hiç tereddütsüz olarak yeniden başvurmakta ve güven ve dürüstlük noktasında birleşerek sürekli olarak müşterimiz olmaktasınız. Karşılıklı güven de sirkülasyonu sağlayarak tekrar bizim teknik ekibimize dönüş yapabilmenizi sağlarken müşterimizde hiçbir şekilde mağduriyet yaşamamaktadır.

Copyright ©2018 Tüm Hakları Saklıdır.